Profile balkonowe do posadzek wentylowanych

Profile balkonowe do posadzek wentylowanych

Obróbka blacharska aluminiowa, profile okapowe do balkonów i tarasów z posadzką z płytami na podstawkach lub deskami na legarach. Górna część profili posiada otwory drenażowe do wyprowadzenia wody na zewnątrz, ponadto osłania boczne krawędzie posadzki. Standardowa wysokość tej części wynosi 37mm, 55mm, 70mm. Na zamówienie produkujemy profile także o innych wysokościach. Dolna część profili stanowi okap i odprowadza wodę poza balkon. Profile przystosowane do izolacji z EPDM, PCV, pap klejonych na zimno lub do izolacji mineralnych (w wersji z dodatkową perforacją w części montażowej, ułatwiającą zakotwienie profili w tej izolacji). Produkujemy również profile w wersji bez otworów drenażowych w górnej części profilu, jako profile osłonowe na boczne krawędzie balkonów. Wyboru odpowiedniej wersji profili można dokonać w konfiguratorze zakupowym , po wcześniejszym wybraniu odpowiedniego modelu profili. Na indywidualne zamówienie produkujemy profile o innych wymiarach poprzecznych, oraz w innych kolorach z palety kolorów RAL, szczegóły w zakładce "Profile balkonowe, rozwiązania indywidualne".

Filtruj

Obróbka blacharska aluminiowa, profile seria P 51

Obróbka blacharska aluminiowa, profile balkonowe serii P 51 to styl i elegancja. Nowoczesny kształt i jakość wykonania gwarantuje trwałość na lata. Wymiar dolny profili dostosowany do większości balkonów z montażem balustrady od czoła. W przypadkach indywidualnych możemy wykonać profile o mniejszej wysokości części dolnej.

Profile dorynnowe seria DM 95

Profile przystosowane do mocowania rynien odpływowych, wykonanych z PCV, Aluminium, stali. Montaż rynien za pomocą typowych haków doczołowych za pomocą śrub farmerskich.