Profile balkonowe do posadzek żywicznych cienkowarstwowych, Epdm, papy

Profile balkonowe do posadzek żywicznych cienkowarstwowych, Epdm, papy

Profile balkonowe aluminiowe do balkonów i tarasów w których posadzka wykonana będzie z żywicy cienkowarstwowej lub wykończona warstwą przeciwwilgociową z EPDM, PCV, papy. Odpowiedni kształt profili gwarantuje szybki spływ wody z posadzki na zewnątrz. Profile odprowadzają wodę poza balkon estetycznie osłaniając krawędzie balkonów, zabezpieczają je przed zawilgoceniem. Na indywidualne zamówienie produkujemy profile o innych wymiarach poprzecznych oraz kolorach z palety kolorów RAL.

Filtruj

Profile PERFECTA seria PK boM

Profile produkowane są w kilku wysokościach i kilku kolorach, umożliwiają dopasowanie zarówno ze względu na grubość płyty balkonowej, jak również dizajnu elewacji.

Profile PERFECTA seria PP boM

Profile o zwiększonej szerokości części montażowej do 130mm. Profile estetycznie wykańczają czoła balkonu skutecznie chroniąc krawędzie przed zawilgoceniem.

Profile dorynnowe PERFECTA seria PDM boM

Profile okapowe przystosowane są do montażu rynien PCV, Alu, Stal itp. W przypadku profili PDM 95 haki rynnowe montowane do pionowej części profili za pomocą systemowych śrub farmerskich. W przypadku profili PD 37 haki rynnowe montowane bezpośrednio do czoła płyty balkonowej.

Profile boczne PERFECTA seria PKB boM

Profile osłonowe na boczne krawędzie balkonów, ograniczają spływ wody poza boczne krawędzie balkonu. Najczęściej stosowane łącznie z profilami okapowymi serii PERFECTA PK.