zOdpływ liniowy, wypływ poziomy, korytko do wyceny

Poniżej wybierz wszystkie potrzebne elementy do odpływu. Po skompletowaniu całość możesz dodać koszyka.

Opis produktu

PERFECTA OLTKpz to uniwersalne korytko w systemie odwodnień liniowych posadzek balkonów i tarasów. Korytko posiada kołnierz umożliwiający szczelne połączenie z izolacją przeciwwilgociową, poziomy kruciec odpływowy. Elementem uzupełniającym jest systemowa, perforowana maskownica zabezpieczająca korytko od góry i stanowiąca ograniczenie dla zastosowanej posadzki. Konstrukcja korytka wraz z maskownicą umożliwia zastosowanie ich na tarasach w których posadzka wykończona jest płytkami ceramicznymi, płytami na podstawkach, deskami na legarach (tarasy wentylowane) oraz powłokami z żywic. W każdym przypadku należy dopasować wysokość maskownicy, tak, aby jej wysokość nie była wyższa niż poziom posadzki.

Zakres stosowania

Balkony i tarasy.

Funkcje produktu

Skuteczne odprowadzenie wody na zewnątrz balkonów lub tarasów. Szczelne zabezpieczenie przed wnikaniem wilgoci, w efekcie przed rozmrażaniem i korozją murków w miejscach montażu. Możliwość połączenia z rurami odpływowymi, kanalizacyjnymi.

Właściwości produktu

  • - odporne na korozje oraz uv
  • - kompletność systemu gwarantuje szybki i pewny montaż

Dane techniczne

Materiał:

Stal kwasoodporna, pow.gładka Stal kwasoodporna, pow.gładka

Wykończenie powierzchni:

Gładka
Gładka
Dla profili aluminiowych, na zamówienie za dopłatą, możliwe inne kolory z palety kolorow RAL

Instrukcja montażu

Informacje skrócone

Podłoże musi być nośne, równe i wolne od zanieczyszczeń. Montaż należy wykonać w warunkach odpowiednich dla materiałów izolacyjnych i montażowych zgodnie z instrukcjami montażu i kartami technicznymi tych produktów. Niedopuszczalny jest montaż uszkodzonych profili. Prace należy prowadzić zgodnie z projektem, kartami technicznymi, stosowanymi normami, zasadami sztuki budowlanej i przepisami BHP.