Profil balkonowy dorynnowy PDM boM do posadzek z żywicy cienkowarstwowej, Epdm, PVC, papy (1szt-2mb)

System profili okapowych przystosowanych do montażu rynien. Poniżej wybierz materiał, kolor oraz wszystkie potrzebne elementy do profili. Po skompletowaniu całość możesz dodać koszyka.

Uwaga: do połączenia narożników potrzebne 2 łączniki.

Opis produktu

Profile okapowe stosowane na brzegu balkonów lub tarasów z posadzką żywiczną cienkowarstwową. Konstrukcja profili umożliwia montaż rynien PVC, Alu, stal itp. Profile PDM 95 mogą być również stosowane z izolacją membranową typu Epdm, PVC, papy klejone na zimno. System aluminiowych obróbek blacharskich, profili balkonowych Perfecta serii DM przystosowany jest do mocowania rynien PVC oraz metalowych o średnicy max.75mm. Montaż profili oraz orynnowania należy przeprowadzić zgodnie z instrukcjami montażu oraz ogólnymi zaleceniami montażowymi i konserwacyjnymi tych produktów - patrz instrukcje montażu.

Zakres stosowania

Balkony i tarasy z posadzką z żywic cienkowarstwowych. Profile przygotowane są do montażu rynien PVC, Alu, stal itp. Profile przystosowane do łączenia z klejonymi na zimno izolacjami membranowymi Epdm, PVC, papy itp.

Funkcje produktu

Trwała i estetyczna ochrona krawędzi balkonów i tarasów przed wnikaniem wilgoci, a w efekcie przed rozmrożeniem i korozją oraz odprowadzenie wody z posadzki balkonów i tarasów  na zewnątrz.

Dane techniczne

Materiał:

Aluminium Aluminium
Stal kwasoodporna, pow.gładka Stal kwasoodporna, pow.gładka

Wykończenie powierzchni:

Szary RAL9006
Szary RAL9006
Brąz RAL8019
Brąz RAL8019
Grafit RAL7016
Grafit RAL7016
Kolor
Kolor
Gładka
Gładka
Dla profili aluminiowych, na zamówienie za dopłatą, możliwe inne kolory z palety kolorow RAL

Wymiary

Długość profili - 200cm
Długość ramion narożników - 25cm
Wymiary profili w przekroju poprzecznym, pozostałe wymiary narożników w Karcie Technicznej

Karta Techniczna profili PDM 95 boM - wymiary

Produkty uzupełniające system

schemat Profil balkonowy dorynnowy PDM boM do posadzek z żywicy cienkowarstwowej, Epdm, PVC, papy (1szt-2mb) schemat Profil balkonowy dorynnowy PDM boM do posadzek z żywicy cienkowarstwowej, Epdm, PVC, papy (1szt-2mb)

Instrukcja montażu

Informacje skrócone

Podłoże musi być nośne, równe i wolne od zanieczyszczeń. Montaż należy wykonać w warunkach odpowiednich dla materiałów izolacyjnych i montażowych zgodnie z instrukcjami montażu i kartami technicznymi tych produktów. Niedopuszczalny jest montaż uszkodzonych profili. Prace należy prowadzić zgodnie z projektem, kartami technicznymi, stosowanymi normami, zasadami sztuki budowlanej i przepisami BHP.