Profile balkonowe okapowe PK 95 boM do posadzek z żywicy cienkowarstwowej, Epdm, PVC, papy (1szt-2mb)

System profili okapowych o wysokości 95mm. Poniżej wybierz materiał, kolor oraz wszystkie potrzebne elementy i akcesoria do profili. Po skompletowaniu całość możesz dodać koszyka. Profile ze stali kwasoodpornej, nierdzewnej produkowane są na indywidualne zamówienie i nie podlegają nieuzasadnionemu zwrotowi.

Uwaga: do połączenia narożników potrzebne 2 łączniki.

Opis produktu

Profile okapowe PK 95 boM stosowane są do wykańczania krawędzi balkonów i tarasów z posadzką żywiczną cienkowarstwową. Wysokość 95mm czoła profili pozwala na większą osłonę czoła, zwłaszcza grubszych płyt balkonowych, skutecznie chroniąc narażone krawędzie balkonu przed zawilgoceniem i rozmrożeniem. Profile PK 95 mogą być również stosowane z klejonymi na zimno izolacjami membranowymi typu Epdm, PVC, papy itp.

Zakres stosowania

Balkony i tarasy z posadzką z żywic cienkowarstwowych. Profile są również przystosowane do łączenia z klejonymi na zimno izolacjami membranowymi Epdm, PVC, papy itp.

Funkcje produktu

Trwała i estetyczna ochrona krawędzi balkonów i tarasów przed wnikaniem wilgoci, a w efekcie przed rozmrożeniem i korozją oraz odprowadzenie wody z posadzki balkonów i tarasów  na zewnątrz.

Właściwości produktu

  • - odporne na korozje oraz uv
  • - budowa profilu zapewnia szczelność w strefie okapowej
  • - odpowiedni kształt profili zapewnia swobodny spływ oraz skuteczne odprowadzanie wody na zewnątrz
  • - kompletność systemu gwarantuje szybki i pewny montaż

Dane techniczne

Materiał:

Aluminium Aluminium
Stal kwasoodporna, pow.gładka Stal kwasoodporna, pow.gładka

Wykończenie powierzchni:

Szary RAL9006
Szary RAL9006
Brąz RAL8019
Brąz RAL8019
Grafit RAL7016
Grafit RAL7016
Kolor
Kolor
Gładka
Gładka
Dla profili aluminiowych, na zamówienie za dopłatą, możliwe inne kolory z palety kolorow RAL

Wymiary

Długość profili - 200cm
Długość ramion narożników - 25cm
Wymiary profili w przekroju poprzecznym, pozostałe wymiary narożników w Karcie Technicznej

Karta Techniczna profili PK 95 boM - wymiary

Produkty uzupełniające system

schemat Profile balkonowe okapowe PK 95 boM do posadzek  z żywicy cienkowarstwowej, Epdm, PVC, papy (1szt-2mb) schemat Profile balkonowe okapowe PK 95 boM do posadzek  z żywicy cienkowarstwowej, Epdm, PVC, papy (1szt-2mb)

Instrukcja montażu

Informacje skrócone

Podłoże musi być nośne, równe i wolne od zanieczyszczeń. Montaż należy wykonać w warunkach odpowiednich dla materiałów izolacyjnych i montażowych zgodnie z instrukcjami montażu i kartami technicznymi tych produktów. Niedopuszczalny jest montaż uszkodzonych profili. Prace należy prowadzić zgodnie z projektem, kartami technicznymi, stosowanymi normami, zasadami sztuki budowlanej i przepisami BHP.