Profil balkonowy boczny PKB 95/27 do posadzek z płytek ceramicznych (1szt-2mb)

System profili osłonowych bocznych. Poniżej wybierz materiał, kolor oraz wszystkie potrzebne elementy do profili. Po skompletowaniu całość możesz dodać koszyka. Profile ze stali kwasoodpornej, nierdzewnej produkowane są na indywidualne zamówienie i nie podlegają nieuzasadnionemu zwrotowi.

Uwaga: do połączenia narożników potrzebne 2 łączniki.

Opis produktu

System profili osłonowych bocznych., bez otworów odpływowych.

Zakres stosowania

Balkony i tarasy z posadzką z płytek ceramicznych, gresowych lub kamiennych klejonych na zaprawach mineralnych, klejach polimerowych, poliuretanowych.

Funkcje produktu

Profil osłonowy, boczny do tarasów. Profil osłaniający przed spływaniem wody po bocznych ścianach tarasu. Zamontowany profil kieruje spływ wody zgodnie ze spadkiem posadzki tarasu. Profil może być łączony z profilem okapowym Perfecta PDM95.

Dane techniczne

Materiał:

Aluminium Aluminium
Stal kwasoodporna, pow.gładka Stal kwasoodporna, pow.gładka

Wykończenie powierzchni:

Szary RAL9006
Szary RAL9006
Brąz RAL8019
Brąz RAL8019
Grafit RAL7016
Grafit RAL7016
Kolor
Kolor
Gładka
Gładka
Dla profili aluminiowych, na zamówienie za dopłatą, możliwe inne kolory z palety kolorow RAL

Wymiary

profil osłonowy, boczny do tarasów. Profil osłaniający przed spływaniem wody po bocznych ścianach tarasu. Zamontowany profil kieruje spływ wody zgodnie ze spadkiem posadzki tarasu. Profil może być łączony z profilem okapowym Perfecta PDM95.

Karta Techniczna profili PERFECTA PKB 95/27 - wymiary

Produkty uzupełniające system

schemat Profil balkonowy boczny PKB 95/27 do posadzek z płytek ceramicznych (1szt-2mb) schemat Profil balkonowy boczny PKB 95/27 do posadzek z płytek ceramicznych (1szt-2mb)

Instrukcja montażu

Informacje skrócone

Podłoże musi być nośne, równe i wolne od zanieczyszczeń. Montaż należy wykonać w warunkach odpowiednich dla materiałów izolacyjnych i montażowych zgodnie z instrukcjami montażu i kartami technicznymi tych produktów. Niedopuszczalny jest montaż uszkodzonych profili. Prace należy prowadzić zgodnie z projektem, kartami technicznymi, stosowanymi normami, zasadami sztuki budowlanej i przepisami BHP.