Profile łukowe PK 30 flex do posadzek z żywicy cienkowarstwowej, Epdm, pap itp. (1szt-2mb)

System profili okapowych aluminiowych do gięcia o wysokości 30mm. Poniżej wybierz materiał, kolor oraz wszystkie potrzebne elementy do profili. Po skompletowaniu całość możesz dodać koszyka. Profile ze stali kwasoodpornej, nierdzewnej produkowane są na indywidualne zamówienie i nie podlegają nieuzasadnionemu zwrotowi.

Uwaga: do połączenia narożników potrzebne 2 łączniki.

Opis produktu

Profile okapowe stosowane na brzegach balkonów lub tarasów o kształcie półokrągłym o krawędziach łukowych wykończone posadzką żywiczną. Chronią krawędzie balkonów i tarasów przed wnikaniem spływającej wody. Najczęściej wybierane profile w budynkach o małej grubości balkonów oraz inwestycjach deweloperskich.

Zakres stosowania

Balkony i tarasy półokrągłe z posadzką żywiczną. W przypadku gdy balkon posiada krawędzie łukowe oraz krawędzie proste na krawędzie łukowe należy zastosować profile do gięcia PERFECTA PK 30 flex, natomiast na krawędzie proste, profile proste PERFECTA PK 30. Do łączenia profili łukowych z profilami prostymi należy zastosować łączniki PERFECTA ŁK 30. W tym rozwiązaniu na narożniki zewnętrzne o kącie rozwartym należy zastosować narożniki o kącie regulowanym PERFECTA NK 30 zR.

Funkcje produktu

Ochrona łukowych krawędzi balkonów i tarasów przed wnikaniem wilgoci, a w efekcie przed rozmrożeniem i korozją.

Właściwości produktu

  • - odporne na korozje oraz uv
  • - odpowiedni kształt profili zapewnia swobodny spływ oraz skuteczne odprowadzanie wody na zewnątrz
  • - kompletność systemu gwarantuje szybki i pewny montaż

Dane techniczne

Materiał:

Aluminium Aluminium
Stal kwasoodporna, pow.gładka Stal kwasoodporna, pow.gładka

Wykończenie powierzchni:

Szary RAL9006
Szary RAL9006
Brąz RAL8019
Brąz RAL8019
Grafit RAL7016
Grafit RAL7016
Kolor
Kolor
Gładka
Gładka
Dla profili aluminiowych, na zamówienie za dopłatą, możliwe inne kolory z palety kolorow RAL

Wymiary

Długość profili - 200cm
Długość ramion narożników - 25cm
Wymiary profili w przekroju poprzecznym, pozostałe wymiary narożników w Karcie Technicznej

Produkty uzupełniające system

schemat Profile łukowe PK 30 flex do posadzek z żywicy cienkowarstwowej, Epdm, pap itp. (1szt-2mb) schemat Profile łukowe PK 30 flex do posadzek z żywicy cienkowarstwowej, Epdm, pap itp. (1szt-2mb)

Instrukcja montażu

Informacje skrócone

Podłoże musi być nośne, równe i wolne od zanieczyszczeń. Montaż należy wykonać w warunkach odpowiednich dla materiałów izolacyjnych i montażowych zgodnie z instrukcjami montażu i kartami technicznymi tych produktów. Niedopuszczalny jest montaż uszkodzonych profili. Prace należy prowadzić zgodnie z projektem, kartami technicznymi, stosowanymi normami, zasadami sztuki budowlanej i przepisami BHP.