Profile łukowy PK 55 flex do posadzek z żywicy cienkowarstwowej, Epdm, pap itp. (1szt-2mb)

System profili okapowych aluminiowych do gięcia o wysokości 55mm. Poniżej wybierz materiał, kolor oraz wszystkie potrzebne elementy do profili. Po skompletowaniu całość możesz dodać koszyka. Profile ze stali kwasoodpornej, nierdzewnej produkowane są na indywidualne zamówienie i nie podlegają nieuzasadnionemu zwrotowi.

Uwaga: do połączenia narożników potrzebne 2 łączniki.

Opis produktu

Profile okapowe stosowane na brzegach balkonów lub tarasów o kształcie półokrągłym o krawędziach łukowych wykończone posadzką żywiczną. Chronią krawędzie balkonów i tarasów przed wnikaniem spływającej wody. Profile stosowane w budynkach jednorodzinnych.

Zakres stosowania

Balkony i tarasy półokrągłe z posadzką żywiczną. W przypadku gdy balkon posiada krawędzie łukowe oraz krawędzie proste na krawędzie łukowe należy zastosować profile do gięcia PERFECTA PK 55 flex, natomiast na krawędzie proste, profile proste PERFECTA PK 30. Do łączenia profili łukowych z profilami prostymi należy zastosować łączniki PERFECTA ŁK 55. W tym rozwiązaniu na narożniki zewnętrzne o kącie rozwartym należy zastosować narożniki o kącie regulowanym PERFECTA NK 55 zR.

Właściwości produktu

  • - kompletność systemu gwarantuje szybki i pewny montaż
  • - odporne na korozje oraz uv
  • - odpowiedni kształt profili zapewnia swobodny spływ oraz skuteczne odprowadzanie wody na zewnątrz

Dane techniczne

Materiał:

Aluminium Aluminium
Stal kwasoodporna, pow.gładka Stal kwasoodporna, pow.gładka

Wykończenie powierzchni:

Szary RAL9006
Szary RAL9006
Brąz RAL8019
Brąz RAL8019
Grafit RAL7016
Grafit RAL7016
Kolor
Kolor
Gładka
Gładka
Dla profili aluminiowych, na zamówienie za dopłatą, możliwe inne kolory z palety kolorow RAL

Wymiary

Długość profili - 200cm
Długość ramion narożników - 25cm

Produkty uzupełniające system

schemat Profile łukowy PK 55 flex do posadzek z żywicy cienkowarstwowej, Epdm, pap itp. (1szt-2mb) schemat Profile łukowy PK 55 flex do posadzek z żywicy cienkowarstwowej, Epdm, pap itp. (1szt-2mb)

Instrukcja montażu

Informacje skrócone

Podłoże musi być nośne, równe i wolne od zanieczyszczeń. Montaż należy wykonać w warunkach odpowiednich dla materiałów izolacyjnych i montażowych zgodnie z instrukcjami montażu i kartami technicznymi tych produktów. Niedopuszczalny jest montaż uszkodzonych profili. Prace należy prowadzić zgodnie z projektem, kartami technicznymi, stosowanymi normami, zasadami sztuki budowlanej i przepisami BHP.