Aluminiowa obróbka blacharska balkonu, profile balkonowe łukowe W 30/10 flex do systemu "kamienny dywan" (1szt-2mb)

Profile okapowe do balkonów z bokami łukowymi. Profile łukowe oraz profile proste dostarczane są w postaci kompletu 2 niepołączonych profili: profili dolnych o wysokości 30mm oraz profili górnych o wysokości 10mm. Łączenie profili łukowych następuje podczas montażu na balkonie, co ułatwia dokładne dopasowanie do kształtu łuku balkonu bez konieczności wykonywania szablonu. Podobnie łączymy profile proste. Szczegóły montażu w karcie technicznej oraz instrukcji montażu. Poniżej wybierz materiał, kolor oraz wszystkie potrzebne elementy do profili. Po skompletowaniu całość możesz dodać koszyka.

Uwaga: do połączenia narożników potrzebne 2 łączniki.

Opis produktu

Profile okapowe do balkonów z bokami łukowymi wykończone posadzką "kamienny dywan". Profile łukowe oraz profile proste dostarczane są w postaci kompletu 2 niepołączonych profili: profili dolnych o wysokości 30mm oraz profili górnych o wysokości 37mm. Łączenie profili łukowych następuje podczas montażu na balkonie, co ułatwia dokładne dopasowanie do kształtu łuku balkonu bez konieczności wykonywania szablonu. Podobnie łączymy profile proste. Szczegóły montażu w karcie technicznej oraz instrukcji montażu.

Zakres stosowania

Balkony i tarasy o brzegach łukowych wykończone posadzką "kamienny dywan".

Funkcje produktu

Ochrona krawędzi balkonów i tarasów przed wnikaniem wilgoci, a w efekcie przed rozmrożeniem i korozją oraz trwała i estetyczna osłona krawędzi płytek wraz z podstawkami.

Dane techniczne

Materiał:

Aluminium Aluminium
Stal kwasoodporna, pow.gładka Stal kwasoodporna, pow.gładka

Wykończenie powierzchni:

Szary RAL9006
Szary RAL9006
Brąz RAL8019
Brąz RAL8019
Grafit RAL7016
Grafit RAL7016
Kolor
Kolor
Gładka
Gładka
Dla profili aluminiowych, na zamówienie za dopłatą, możliwe inne kolory z palety kolorow RAL

Wymiary

Długość profili - 200cm
Długość ramion narożników - 25cm
Wymiary profili w przekroju poprzecznym, pozostałe wymiary narożników w Karcie Technicznej

Produkty uzupełniające system

schemat Aluminiowa obróbka blacharska balkonu, profile balkonowe łukowe W 30/10 flex do systemu "kamienny dywan" (1szt-2mb) schemat Aluminiowa obróbka blacharska balkonu, profile balkonowe łukowe W 30/10 flex do systemu "kamienny dywan" (1szt-2mb)

Instrukcja montażu

Informacje skrócone

Podłoże musi być nośne, równe i wolne od zanieczyszczeń. Montaż należy wykonać w warunkach odpowiednich dla materiałów izolacyjnych i montażowych zgodnie z instrukcjami montażu i kartami technicznymi tych produktów. Niedopuszczalny jest montaż uszkodzonych profili. Prace należy prowadzić zgodnie z projektem, kartami technicznymi, stosowanymi normami, zasadami sztuki budowlanej i przepisami BHP.