Profil okapowy balkonowy PERFECTA PK do wyceny

W formularzu, proszę podać oczekiwane wymiary profilu w podanych zakresach: H=25-150mm, m=90-120mm dla profili z pełną perforacją części montażowej (duże otwory śr. 36mm + małe otwory 8x16mm - zastosowanie izolacje szlamowe), oraz H=25-150mm, m=50-200mm dla profili z ograniczoną perforacją części montażowej (tylko małe otwory  8x16mm, bez dużych otworów śr. 36mm - zastosowanie izolacje membranowe, Epdm, PVC, papa oraz żywice cienkowarstwowe).  Proszę również podać kąt rozwarcia narożników w przypadku, gdy jest inny niż podane w konfiguratorze. Po skompletowaniu wszystkich elementów, całość proszę dodać koszyka. Uwaga: do połączenia narożników potrzebne 2 łączniki. Po otrzymaniu zapytania, zwrotnie prześlemy wycenę produktów.

Opis produktu

Profile okapowe PK przeznaczone są do wykańczania krawędzi balkonów i tarasów. Pozwalają na estetyczne zakończenie narażonych krawędzi chroniąc je przed zawilgoceniem i rozmrożeniem. Na zamontowanych profilach można ułożyć hydroizolację i kolejne warstwy posadzki np. płytki na zaprawie klejowej. Na profilach można ułożyć również posadzki żywiczne, Epdm, PVV i papy klejone na zimno.

Zakres stosowania

Balkony i tarasy z posadzką z płytek ceramicznych, gresowych lub kamiennych klejonych na zaprawach mineralnych, klejach polimerowych, poliuretanowych. Balkony i tarasy wykończone posadzką z żywic cienkowarstwowych lub membran izolacyjnych takich jak Epdm, PVC, papy klejone na zimno.

Funkcje produktu

Ochrona krawędzi balkonów i tarasów przed wnikaniem wilgoci, a w efekcie przed rozmrożeniem i korozją.

Dane techniczne

Materiał:

Aluminium Aluminium
Stal kwasoodporna, pow.gładka Stal kwasoodporna, pow.gładka

Wykończenie powierzchni:

Szary RAL9006
Szary RAL9006
Brąz RAL8019
Brąz RAL8019
Grafit RAL7016
Grafit RAL7016
Kolor
Kolor
Gładka
Gładka
Dla profili aluminiowych, na zamówienie za dopłatą, możliwe inne kolory z palety kolorow RAL

Wymiary

Długość profili - 200cm
Długość ramion narożników - 25cm
Wymiary profili w przekroju poprzecznym, pozostałe wymiary narożników w Karcie Technicznej

Karta techniczna

Produkty uzupełniające system

schemat Profil okapowy balkonowy PERFECTA PK do wyceny

Instrukcja montażu

Szczegóły montażu w karcie technicznej.

Instrukcja montażu profili PERFECTA PK

Informacje skrócone

Podłoże musi być nośne, równe i wolne od zanieczyszczeń. Montaż należy wykonać w warunkach odpowiednich dla materiałów izolacyjnych i montażowych zgodnie z instrukcjami montażu i kartami technicznymi tych produktów. Niedopuszczalny jest montaż uszkodzonych profili. Prace należy prowadzić zgodnie z projektem, kartami technicznymi, stosowanymi normami, zasadami sztuki budowlanej i przepisami BHP.