Profile balkonowe okapowe do posadzek z płytkami ceramicznymi

Profile balkonowe okapowe do posadzek z płytkami ceramicznymi

Profil okapowy, okapnik balkonowy do balkonów i tarasów w których posadzka wykonana będzie z płytek ceramicznych przyklejanych na zaprawie klejowej. Profil okapowy posiada odpowiedni kształt gwarantujący szybki spływ wody z posadzki na zewnątrz, przy pełnej osłonie i zabezpieczeniu górnych krawędzi płyty balkonowej przed zawilgoceniem. Okapnik balkonowy posiada systemową perforację części montażowej, zapewniającą skuteczne mocowanie profili w masach izolacyjnych i montażowych. Na indywidualne zamówienie produkujemy profile balkonowe o innych wymiarach poprzecznych oraz kolorach z palety kolorów RAL /szczegóły w zakładce "Profile balkonowe do wyceny, rozwiązania indywidualne/.

Filtruj

Profile okapowe seria PK

Profile okapowe serii PK to podstawowe profile do balkonów z płytkami na zaprawie klejowej, skutecznie chronią krawędzie balkonu przed zawilgoceniem, zapewniają estetyczne wykończenie czoła balkonu. Profile produkowane są w kilku wysokościach i kilku kolorach, umożliwiają dopasowanie zarówno ze względu na grubość płyty balkonowej, jak również dizajnu elewacji. Dla balkonów o małej grubości płyty balkonowej sugerujemy profile PK 30, dla balkonów o większych grubościach płyty balkonowej sugerujemy profile PK 55 lub PK 95. Profile PK 30 delikatnie podkreślają linię krawędzi balkonu, profile PK 55 i PK 95 wzmacniają wizualnie krawędź i czoło, podkreślają wielkość balkonów.

Profile okapowe dorynnowe seria PDM

Profile okapowe PDM przystosowane są do zastosowania rynien PCV, Alu, Stal większości producentów, umożliwiając ich łatwy i szybki montaż. Profile doskonale odprowadzają wodę do rynien, zapewniają pełną ochronę i szczelność krawędzi balkonów i tarasów. Haki rynnowe montowane do pionowej części profili za pomocą systemowych śrub farmerskich.

Profile okapowe boczne seria PKB

Profile osłonowe PKB na boczne krawędzie balkonów, ograniczają spływ wody poza boczne krawędzie balkonu. Najczęściej stosowane łącznie z profilami okapowymi PERFECTA PDM 95.