Profile balkonowe, systemy podwójne

Profile balkonowe, systemy podwójne

W pewnych sytuacjach (np. na tarasach nad pomieszczeniami ogrzewanymi), może wystąpić konieczność zastosowania profili okapowych na dwóch poziomach warstw balkonu lub tarasu, pierwszy na poziomie warstwy paroizolacji, drugi na poziomie izolacji przeciwwilgociowej posadzki. W każdym przypadku z oferty profili PERFECTA można dobrać i skompletować indywidualnie odpowiedni zestaw profili. Poniżej kilka  przykładowych rozwiązań. W przypadku innych rozwiązań prosimy zestawić profile dobierając z oferty profili PERFECTA, np z folderu "Szybki przegląd wszystkich profili", który znajduje się na stronie głównej sklepu.

Filtruj

Zestaw profili okapowych PK 30 + PK 95

Zestaw profili okapowych PK 30 + PK 95
Profile dolne PK 30, montowane na poziomie warstwy paroizolacji. Profile górne PK 95, montowane na poziomie warstwy przeciwwilgociowej pod posadzką z płytek ceramicznych przyklejanych na zaprawie mineralnych.

Zestaw profili okapowych PD 37 + PK 95

Zestaw profili okapowych PD 37 + PK 95
Profile dolne PD 37, montowane na poziomie warstwy paroizolacji. Profile górne PK 95, montowane na poziomie warstwy przeciwwilgociowej pod posadzką z płytek ceramicznych przyklejanych na zaprawie mineralnych.

Zestaw profili okapowych PK 30 + PDM 95

Zestaw profili okapowych PK 30 + PDM 95
Profile dolne PK 30 montowane są na poziomie warstwy paroizolacji. Profile górne PDM 95 przystosowane są do montażu rynien odpływowych i  montowane są na poziomie warstwy przeciwwilgociowej pod posadzką z płytek ceramicznych przyklejanych na kleju.