Profile balkonowe łukowe W 30/10 flex do systemu "kamienny dywan" (1szt-2mb)

Profile okapowe do balkonów z bokami łukowymi. Profile łukowe oraz profile proste dostarczane są w postaci kompletu 2 niepołączonych profili: profili dolnych o wysokości 30mm oraz profili górnych o wysokości 10mm. Łączenie profili łukowych następuje podczas montażu na balkonie, co ułatwia dokładne dopasowanie do kształtu łuku balkonu bez konieczności wykonywania szablonu. Podobnie łączymy profile proste na boczne, proste krawędzie balkonu. Szczegóły montażu w karcie technicznej oraz instrukcji montażu. Poniżej wybierz materiał, kolor oraz wszystkie potrzebne elementy do profili. Po skompletowaniu całość możesz dodać koszyka.

Uwaga: do połączenia narożnika potrzebne 2 łączniki.

Opis produktu

Profile okapowe do balkonów z bokami łukowymi wykończone posadzką "kamienny dywan". Profile łukowe oraz profile proste dostarczane są w postaci kompletu 2 niepołączonych profili: profili dolnych o wysokości 30mm oraz profili górnych o wysokości 37mm. Łączenie profili łukowych następuje podczas montażu na balkonie, co ułatwia dokładne dopasowanie do kształtu łuku balkonu bez konieczności wykonywania szablonu. Podobnie łączymy profile proste. Szczegóły montażu w karcie technicznej oraz instrukcji montażu.

Zakres stosowania

Balkony i tarasy o brzegach łukowych wykończone posadzką "kamienny dywan".

Funkcje produktu

Ochrona krawędzi balkonów i tarasów przed wnikaniem wilgoci, a w efekcie przed rozmrożeniem i korozją oraz trwała i estetyczna osłona krawędzi płytek wraz z podstawkami.

Dane techniczne

Materiał:

Aluminium Aluminium
Stal kwasoodporna, pow.gładka Stal kwasoodporna, pow.gładka

Wykończenie powierzchni:

Szary RAL9006
Szary RAL9006
Brąz RAL8019
Brąz RAL8019
Grafit RAL7016
Grafit RAL7016
Kolor
Kolor
Gładka
Gładka
Dla profili aluminiowych, na zamówienie za dopłatą, możliwe inne kolory z palety kolorow RAL

Wymiary

Długość profili - 200cm
Długość ramion narożników - 25cm
Wymiary profili w przekroju poprzecznym, pozostałe wymiary narożników w Karcie Technicznej

Produkty uzupełniające system

schemat Profile balkonowe łukowe W 30/10 flex do systemu "kamienny dywan" (1szt-2mb) schemat Profile balkonowe łukowe W 30/10 flex do systemu "kamienny dywan" (1szt-2mb)

Instrukcja montażu

Informacje skrócone

Podłoże musi być nośne, równe i wolne od zanieczyszczeń. Montaż należy wykonać w warunkach odpowiednich dla materiałów izolacyjnych i montażowych zgodnie z instrukcjami montażu i kartami technicznymi tych produktów. Niedopuszczalny jest montaż uszkodzonych profili. Prace należy prowadzić zgodnie z projektem, kartami technicznymi, stosowanymi normami, zasadami sztuki budowlanej i przepisami BHP.