Profile aluminiowe PERFECTA do balkonów
Dział handlowy tel: 574 660 380 pon.-pt. w godź. 9.00-16.00.

Organizacja pracy w dniach 14-15.08.2023.

Szanowni Państwo,
informujemy, że w związku z ustawowym dniem wolnym, który przypada 15 sierpnia 2023 r., nasza firma będzie zamknięta również w poniedziałek 14 sierpnia br.
Wszystkie zamówienia złożone w tym terminie realizowane będą sukcesywnie od dnia 16 sierpnia.

Produkujemy aluminiowe obróbki blacharskie balkonów, profile balkonowe PERFECTA,  standardowe oraz na indywidualne zamówienie wg. wymiarów zamawiającego - szczegóły na stronie.
Profile balkonowe aluminiowe charakteryzują się trwałością, odpornością na korozję i szkodliwe warunki atmosferyczne. Wyróżnia je nowoczesny design, estetyka oraz prosty sposób montażu przy korzystnej relacji cenowej. Profile balkonowe dekoracyjnie i estetycznie wykańczają brzegi balkonu czy tarasu upiększając otoczenie.


Produkty

Profile balkonowe PERFECTA - szybki przegląd profili

Profile balkonowe Perfecta - zalety

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002r w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, rozdział 4 § 315, a także zgodnie ze zmianami Prawa Budowlanego obowiązującymi od 01.07.2013r prawidłowo zaprojektowany i wykonany taras lub balkon nie powinien być przyczyną zawilgocenia w części obiektów budowlanych lub na powierzchniach w obrębie tych obiektów, a także ...

(czytaj więcej)